Сварка легкових автомобілів

Сварка автомобіля – одна з послуг СТО. Наші фахівці мають багаторічний досвід зварювальних робіт, починаючи з 1994 року. Нам довіряють люди свої автомобілі тому, що основний критерій для нас – якість зварювальних робіт. Фахівці СТО АТЛАНТИС виконують зварювальні роботи будь-якої складності.

Адреси наших СТО:

  • м Буча, Києво-Святошинський район (Київська область), 10 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель;
  • м Малин (Житомирська область), 87 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель.
сварка авто СТО АТЛАНТИС
Сварка авто СТО АТЛАНТИС

Сварка кузова найбільш затребувана послуга при ремонті автомобіля. Так як кузов автомобіля несе основне навантаження при його експлуатації, природно, він схильний до зносу і повинен знаходиться в справному стані. Транспортному засобу необхідний систематичний догляд і ремонт. На СТО Атлант є необхідне діагностичне та ремонтне обладнання. Ви можете звернутися до нас за діагностикою та консультацією.

Сварка авто – в основному роботи проводяться на кузові автомобіля. Тут важко робити заміну частин кузова, та й зварювальні роботи багато в чому вирішують всі проблеми. Технологічний процес з’єднання металевих деталей кузова за допомогою зварювання, виробленому при нагріванні елементів і є процес Це один із способів відновлення геометрії кузова при ремонтних роботах. Завжди це процес перевіряється за контрольними точками. Такі роботи повинні проводитися фахівцями і при наявності спеціального обладнання.

Сварка кузова автомобіля гарантує, що з’єднання деталей кузова автомобіля прослужить довго і максимально міцно. Так само колотнеча гарантує, що з’єднання будуть захищені від корозії, буду стійкі до вібраційних і динамічних навантажень. Зварювальні роботи являють собою складний технологічний процес і завжди виробляються в спеціальному приміщенні. З нашого досвіду можемо назвати найбільш часто вироблені зварювальні роботи:

  • зварювання елементів кузова;
  • зварювання порогів авто;
  • зварювання глушників;
  • зварювання трубопроводів автомобіля.

Наше СТО пропонує свої послуги з обслуговування автомобілів в Київській області: Буча, Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Бородянка, Клавдієво-Тарасове, Малин, Пуща-Водиця, Тетерів. Перейти в КОНТАКТИ

+38 096 739 31 13

+38 099 231 61 93

+38 063 838 74 28

СТО АТЛАНТИС