Рихтування мікроавтобусів

Рихтування мікроавтобусів недорого – це кузовна робота, пов’язана з усунення різних дефектів на поверхні кузова авто. Це стосується мікроавтобусів більшою мірою тому, що ця категорія автотранспорту відноситься до сфери обслуговування і зовнішній вигляд мікроавтобуса має велике значення. Фахівці СТО АТЛАНТИС працюють в області з 1994 року і готові надати вам всі необхідні кузовні роботи для мікроавтобуса.

Адреси наших СТО:

  • м Буча, Києво-Святошинський район (Київська область), 10 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель;
  • м Малин (Житомирська область), 87 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель.
Рихтовка микроавтобусов СТО АТЛАНТИС
Рихтовка микроавтобусов СТО АТЛАНТИС

Кузовні роботи ціни – це основне питання, яке цікавить власників мікроавтобусів. З нашого досвіду можемо сказати, в основному йдеться про усунення локальних пошкоджень мікроавтобуса. Ми виконуємо витягування вм’ятин, рихтування шпаклівку кузова і подальшу фарбування проблемних місць. Але бувають мікроавтобуси після ДТП. У такому випадку може знадобитися розбирання кузова і окрема рихтування деталей кузова.

Ремонт мікроавтобусів Київ – спеціалізується на рихтування та фарбування мікроавтобусів в м.Києві та Київській області. СТО АТЛАНТИС здійснює повний перелік робіт пов’язаних з реставрацією кузова бусика. У нас багато постійних клієнтів, які можу підтвердити, що всі ремонтні роботи проводяться професійними фахівцями. Для цього в автосервісі є все необхідне сучасне обладнання, що дозволяє виконувати роботи з рихтування на високо рівні.

Як правило, рихтування фарбування мікроавтобуса технологічно пов’язані технологічні процеси. Наша мета, перш за все зберегти оригінальне покриття автомобіля, а якщо це неможливо, ми намагаємося максимально відновити первинну геометрію осей автомобіля і в даному випадку мікроавтобуса.

Є випадки, коли можна обійтися без фарбування, рихтування без фарбування. Цей варіант можливий при незначних ушкоджень кузова мікроавтобуса, коли відновлюється первісна форма деталей кузова без розбирання кузова. Видалення вм’ятин без фарбування виходить дешевше, але таких випадків небагато.

Зверніться на СТО АТЛАНТИС для безкоштовної консультації наших фахівців по вас цікавлять. Наше СТО пропонує свої послуги з обслуговування автомобілів в Київській області: Буча, Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Бородянка, Клавдієво-Тарасове, Малин, Пуща-Водиця, Тетерів. Перейти в КОНТАКТИ

+38 096 739 31 13

+38 099 231 61 93

+38 063 838 74 28

СТО АТЛАНТИС