О нас

Ні для кого не є таємницею, що через стрімке зростання кількості автолюбителів зростає і потреба в недорогому, але якісному обслуговуванні автомобіля. Головним аспектом стає високоякісний і оперативний ремонт авто. Київ пропонує Вам великий вибір майстрів і станцій обслуговування автомобіля будь-якого року випуску.

Раніше водії автомобілів самі займалися ремонтом свого транспорту, але з приходом в наш сучасний світ все нових і нових технологій доводиться звертатися до фахівців, які знають всі тонкощі своєї справи і роблять правильний і оперативний ремонт Вашого транспорту. Кожен відповідальний водій детально підбирає СТО правильне. Київ – це відмінне місце, де їх надано найбільше і різноманітне кількість.

Природно, щоб бути впевненим в довгій службі свого «залізного коня», необхідно також звертатися тільки в перевірене СТО, де працюють майстри зі стажем і зі знанням свого тонкого справи. Вибравши нас – СТО «Атлантіс», Вам не доведеться довго вибирати СТО в Києві.

Ми працюємо саме для того, щоб вселити в Вас впевненість в тому, що обслуговування СТО може бути абсолютно якісним і доступним для кожного клієнта. Наше СТО в Києві – це гарантія якості і надійності, яка не підведе жодного водія. Наш персонал – це фахівці, які орієнтуються в кожному аспекті: полірування автомобіля, фарбування автомобіля, авторазборка, оперативна збірка автомобіля, обробка для боротьби з корозією. Також ми знаємо толк в кузовасварочних роботах рихтування будь-якого сучасного автомобіля. Сьогодні важко знайти розумне СТО, Ірпінь зможе запропонувати Вам таке.

Одне з наших головних переваг – це професіоналізм майстрів, які нададуть Вам спектр необхідних послуг, необхідних для доведення Вашого автомобіля до досконалості і його відновлення. Ми з точністю визначаємо всі проблеми і несправності, а також оперативно і якісно усуваємо їх, тому Ви можете бути впевнені – Ваш автомобіль знаходиться в надійних руках.

Робота СТО Київ побудована не тільки на те, щоб надати якісний професійний ремонт, ми також хочемо стати Вашими друзями, яким Ви будете абсолютно довіряти. Ми орієнтовані на те, що Ви захочете звернутися до нас навіть при найменшій потребі, тому як наш сервіс розташує Вас до нас. Ви зможете знайти відмінне СТО – Буча Вам в цьому відразу ж допоможе.

Наша робота буде побудована на тих умовах, які приємні і клієнту, і нам, тому що ми не завищуємо цін на свої послуги, але при цьому їх якість не падає. Наша станція технічного обслуговування зацікавлена ​​в тому, щоб Ви стали постійним клієнтом, тому пропонуємо Вам тільки вигідні і правильні умови. Загляньте до нас в Київ – СТО з нашим персоналом і якісним обладнанням вирішить всі Ваші проблеми.

Хороші і якісні матеріали (німецької, французької, англійської, американського, польського виробництва). У холодну погоду (осінь, зима, весна) в фарбувальних боксах температура + 25- + 30 градусів тепла і більше. Це дає можливість якісно виконати сушку авто після фарбування.

Ми чекаємо вас на СТО АТЛАНТИС

СТО АТЛАНТИС
СТО АТЛАНТИС