Антикорозійна обробка кузова легкових автомобілів

Якщо ви придбали автомобіль в автосалоні або купили старий автомобіль, перш за все необхідно зробити – антикорозійна обробка. Іржа псує зовнішній вигляд автомобіля і скорочує термін його служби. Фахівці СТО АТЛАНТИС пропонують послугу – антикорозійна обробка кузова автомобіля. Ми займаємося обробкою автомобілів з 1994 року і маємо великий досвід в цьому питанні.

Адреси наших СТО:

  • м Буча, Києво-Святошинський район (Київська область), 10 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель;
  • м Малин (Житомирська область), 87 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель.
Антикорозийная обработка легковых авто СТО АТЛАНТИС
Антикорозийная обработка легковых авто СТО АТЛАНТИС

Антикорозійна обробка кузова легкових авто виконується для всіх нових автомобілів, але вона не дає гарантії, що з’явиться корозія. Наша порада – необхідно щорічно проводити огляд днища авто, для виявлення пошкоджень кузова. Досить обробити ці ділянки антикорозійним покриттям і ваш автомобіль буде в отличном состоянии.

Вважається, що для нових автомобілів не потрібен в додатковий антикор. Наші огляди автомобілів показали, що необхідно наносити додаткове атікорозіонное покриття на всі автомобілі.

Корозія кузова автомобіля – це найбільший недолік українських машин. Внутрішні поверхні деталей легкових авто дуже швидко іржавіють при вологості повітря більше 60%. Якісний антикор – це необхідність нашого регіону.

Для легкових автомобілів, які експлуатуються не один рік, антикорозійна обробка дає можливість затримати процес ржавіння і ремонт пов’язаний з цим процесом.

Технологічний процес нанесення атікорозійного покриття складається з таких етапів:

  • мийка днища автомобіля та його колісних арок;
  • розбирання дверей автомобіля;
  • зняття підкрильників та бризковиків автомобіля;
  • сушка кузова автомобіля;
  • при необхідності, видалення вогнищ іржі авто;
  • обробка прихованих порожнин і всіх елементів кузова;
  • обробка днища авто, колісних арок, порогів.
  • Захист кузова автомобіля від корозії технологічно складний і трудомісткий процес.

Фахівці СТО АТЛАНТИС готові якісновиконати свою роботу. Наше СТО пропонує свої послуги з обслуговування автомобілів в Київській області: Буча, Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Бородянка, Клавдієво-Тарасове, Малин, Пуща-Водиця, Тетерів. Зв’яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації. Перейти в КОНТАКТИ

+38 096 739 31 13

+38 099 231 61 93

+38 063 838 74 28

СТО АТЛАНТИС
СТО АТЛАНТИС