Фарбування дзеркала авто

Фарбування дзеркал автомобіля, послуга яку можна замовити на СТО АТЛАНТИС. При сучасному інтенсивному русі водії часто дряпають дзеркала заднього виду, а бувають випадки, збивають їх з кузова автомобіля при зустрічному русі автомобіля. Лопнули місця на пластиці дзеркала можна запаяти, заґрунтувати й пофарбувати. Ми рекомендуємо звернутися на СТО АТЛАНТИС, наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Адреси наших СТО:

  • м Буча, Києво-Святошинський район (Київська область), 10 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель;
  • м Малин (Житомирська область), 87 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель.
Покраска зеркал СТО АТЛАНТИС
Покраска зеркал СТО АТЛАНТИС

Фарбування бокового дзеркала в сучасних автомобілях це фарбування пластику. Фактично процес фарбування дзеркал аналогічний як при фарбуванні бампера.

Технологічно процес фарбування бокового дзеркала виглядає так:

  • демонтаж бокового дзеркала;
  • тріщини на пластиці запаюються паяльником і встановлюється армована сітка;
  • за допомогою шпаклівки по пластику заповнюються всі нерівності;
  • грунтовка поверхні ґрунтовкою, бажано кілька разів;
  • сушка і шліфування поверхні;
  • нанесення лакофарбового покриття і лаку;
  • полірування поверхні дзеркала.

Для якісного фарбування дзеркал заднього виду ми використовуємо вузькокутової пульверизатор, всі роботи проводяться в фарбувальних боксах, що забезпечують якісний процес сушіння.

При фарбуванні дзеркала цілком, незначні розбіжності у відтінку фарби будуть непомітні за рахунок випуклої форми корпуси дзеркал. З нашого досвіду можемо сказати, невеликі подряпини на поверхні лакофарбового покриття краще заполірувати. Якщо подряпини до грунтовки або пластику, тоді краще фарбувати поверхню дзеркала цілком. Якщо подряпини на дзеркалі заднього виду зовсім невеликі, краще їх пофарбувати аерографом, а заме лаком розкрити весь корпус дзеркала і відполірувати.

Фарбування корпусу дзеркала при наявності відколів і тріщин необхідна в разі продажу автомобіля. Такі дефекти відразу кидаються в очі і псують загальне враження про автомобіль. Якщо ви зібралися виставляти свій автомобіль на продаж, зверніться до нас, наші фахівці забезпечать відмінний вид бічних дзеркал. Наше СТО пропонує свої послуги з обслуговування автомобілів в Київській області: Буча, Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Бородянка, Клавдієво-Тарасове, Малин, Пуща-Водиця, Тетерів. Перейти в КОНТАКТИ

+38 096 739 31 13

+38 099 231 61 93

+38 063 838 74 28

СТО АТЛАНТИС