Антикорозійна обробка кузова мікроавтобусів

Антикор обробка для мікроавтобусів аналогічна обробці легкових автомобілів. Для антикорозійної обробки повинен бути спеціальний бокс, в якому розміщується мікроавтобус. В СТО АТЛАНТИС є спеціалізований бокси в якому може вільно розміститися мікроавтобус. Фахівці СТО займаються обробкою антикором з 1994 року. За цей час ми напрацювали безцінний досвід в цьому питанні. Ви можете звернутися до нас за безкоштовною консультацією.

Адреси наших СТО:

  • м Буча, Києво-Святошинський район (Київська область), 10 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель;
  • м Малин (Житомирська область), 87 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель.
Антикоррозионная обработка микроавтобусов СТО АТЛАНТИС
Антикоррозионная обработка микроавтобусов СТО АТЛАНТИС

Антикор авто, а також прихованих і зовнішніх частин кузова. Захист металу від корозії, різних механічних впливів і має ще шумопоглинальний ефект. З нашого досвіду можна сказати, підбір антикорозійних консервантів для кузова мікроавтобуса краще проводити індивідуально для кожного авто. В першу чергу вибір антикорозійного покриття залежить від стану кузова автомобіля.

Технологічний процес антикорозійного обробка мікроавтобусів виглядає так:

  • технічна мийка автомобіля і днища кузова;
  • зняття деталей пластика і інших елементів;
  • виявлення вогнищ корозії на кузові;
  • видалення вогнищ корозії;
  • нанесення антикорозійного покриття;
  • сушка після антикорозійної обробки;
  • мийка кузова автомобіля;
  • установка пластикових деталей автомобіля.

Обробка антикором передбачає використання різний матеріалів для обробки кузова мікроавтобуса. Різні елементи автомобіля піддаються різним процесам впливу корозії. Це обумовлює необхідність застосування різних матеріалів. Самим важкими місцями для обробки є приховані порожнини в кузові. У таких областях використовуються матеріали, що мають високу проникаючу і зокрема, високу пенетрацию, завдяки якій проходить інтенсивне витіснення вологи і утворюється хороша водовідштовхувальна захисна плівка на поверхні металу. Для зупинки процесу корозії металу використовуються перетворювачі і інгібітори корозії.

Обробка антикором Київ на СТО АТЛАНТИС виробляти з використанням спеціального технологічного устаткування. Ми не рекомендуємо робити атікоррозіонную обробку автомобіля в кустарних умовах, тому, що неможливо домогтися якісного покриття атікором. Це стосується салону автомобіля, багажника і подкапотного обсягу. Як правило тут використовується антикор з використанням воскових матеріалів, так званий “Твердий віск”. Він має гарну зносостійкість для механічних пошкоджень, плюс у нього відмінні антикорозійні властивості.

Обробка антикором ціна – це питання цікавить усіх автолюбителів. Ми хочемо відзначити, в своїй роботі ми використовуємо тільки якісні матеріали європейських виробників, маємо своє технологічне обладнання і бокси. Ціни на СТО АТЛАНТИС найоптимальніші по Києву та Київській області. СТО АТЛАНТИС. Наше СТО пропонує свої послуги з обслуговування автомобілів в Київській області: Буча, Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Бородянка, Клавдієво-Тарасове, Малин, Пуща-Водиця, Тетерів. Перейти в КОНТАКТИ

+38 096 739 31 13

+38 099 231 61 93

+38 063 838 74 28

СТО АТЛАНТИС
СТО АТЛАНТИС