Локальне фарбування легкових автомобілів

Локальне фарбування авто може знадобитися в тому випадку, якщо на кузові автомобіля з’являється подряпина, потертість, скол або інше дрібне ушкодження. У таких випадках СТО АТЛАНТИС пропонує для відновлення пошкодження лакофарбового покриття автомобіля скористатися локальної фарбуванням кузова автомобіля. Наші фахівці займаються фарбуванням легкових автомобілів з 1994 року і мають хороший досвід в цьому питанні.

Адреси наших СТО:

  • м Буча, Києво-Святошинський район (Київська область), 10 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель;
  • м Малин (Житомирська область), 87 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель.
Локальная покраска авто СТО АТЛАНТИС
Локальная покраска авто СТО АТЛАНТИС

З нашого багаторічного досвіду можемо сказати, локальне фарбування стала дуже популярною у автомобілістів і майстрів СТО. У великих містах практично не існує не битих автомобілів, так як кількість авто безперервно зростає, а паркувальних місць стає менше. Особливо популярна локальне фарбування Київ.

Локальне фарбування автомобіля – це найшвидший і ефективний спосіб приведення кузова авто в первинний вигляд. При такому варіанті фарбування не потрібно демонтаж елементів кузова, зберігається заводська збірка елементів автомобіля і за часом цей процес може займати одну добу. Найголовніше в цьому питанні – повинна бути правильно підібрана фарба. Фахівці СТО АТЛАНТИС підбирають відтінок фарби по заводському номеру вихідного кольору кузова автомобіля, тому ми гарантуємо повний збіг лакофарбового покриття автомобіля.

Звичайно всіх цікавить – локальне фарбування ціна. У цьому питанні ми можемо з упевненістю стверджувати ціни нашого СТО найоптимальніші. Ви можете переконатися в цьому самі, якщо зверніться до нас за безкоштовною консультацією.

Переваги  СТО АТЛАНТИС:

  • фарбування авто здійснюється за передовою технологією Spot Repair;
  • витратні матеріали поставляються провідними європейськими виробниками галузі;
  • фарбувальний бокс СТО АТЛАНТИС працює без вихідних;
  • передбачені знижки для автоклубів Києва і Київської області;.

Від себе додамо – подряпина автомобіль – це речі не сумісні. Звертайтеся на СТО АТЛАНТИС, ми ліквідуємо будь-які проблеми на кузові вашого автомобіля. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Перейти в КОНТАКТИ.

+38 096 739 31 13

+38 099 231 61 93

+38 063 838 74 28

СТО АТЛАНТИС