Сварка джипів (кросоверів)

Сварка кузова джипа відрізняється від зварювальних робіт звичайного автомобіля тим, що кросовер збирається на рамі, яка несе всю навантаження при русі автомобіля. Фахівці СТО АТЛАНТИС прекрасно розбираються в питанні ремонту позашляховиків різних класів. Ми працюємо з 1994 року, зварювання послуга, перевірена часом.

Адреси наших СТО:

  • м Буча, Києво-Святошинський район (Київська область), 10 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель;
  • м Малин (Житомирська область), 87 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель.
Сварка джипов СТО АТЛАНТИС
Сварка джипов СТО АТЛАНТИС

Кузовний ремонт рамних джипів, однозначно вважається найскладнішим з усіх категорій авто. Рама для джипа – це головний силовий елемент авто, яка повинна витримувати динамічні навантаження з певним запасом міцності. Така рама виготовляється з легованої сталі і посилена в 17 місцях, для забезпечення жорсткості. При ударах під час ДТП, відбувається скручування рами в трьох площинах. Завдання фахівця відновити первинну геометрію рами. Відновлення рами джипа це більш вигідний варіант ремонту авто, ніж заміна рами джипа.

Ви ставите питанням: скільки коштує сварка авто. Наш сервісний центр СТО АТЛАНТИС дозволяє істотно скоротити витрати на ремонт джипа в порівнянні з іншими СТО. Майстри АТЛАНТИС на спеціальному обладнанні розберуть пошкоджені ділянки і відновлять початкову геометрію рами джипа. Для вас це буде великою економією, в порівнянні з придбанням і установкою нової рами на автомобіль. В результаті автомобіль буде мати ту ж стійкість і безпеку, що і при наявності нової рами.

Всіх цікавлять – зварювальні робота ціна. Наші ціни найоптимальніші. Зв’яжіться з нами, використовуючи контактну інформацію, і отримаєте консультацію безкоштовно. Наше СТО пропонує свої послуги з обслуговування автомобілів в Київській області: Буча, Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Бородянка, Клавдієво-Тарасове, Малин, Пуща-Водиця, Тетерів. Перейти в КОНТАКТИ

+38 096 739 31 13

+38 099 231 61 93

+38 063 838 74 28

СТО АТЛАНТИС