Фарбування автомобіля

На сьогоднішній день, умови експлуатації автомобіля в місті важче для кузова автомобіля, ніж кілька років тому. За рахунок застосування різних композиційних матеріалів, кузов автомобіля став легше  и міцніше. Велика загазованість повітря, використання реагентів на зимових дорогах, застосування різних миючих засобів, це все пред’являє високі вимоги до фарбування авто. Лакофарбове покриття автомобіля складається з декількох шарів, відповідно і фарбування, відновлення будь-якого автомобіля включає великий спектр трудомістких операцій. Відповідно, вартість фарбування автомобіля включає в себе всі ці технологічні процеси. Будь який шар покриття має певне призначення, а якісне фарбування автомобілів полягає в тому, щоб правильно нанести всі шари покриття, дотримуючись при цьому певніх  технологічніх  вимоги. У нас є послуга «Комп’ютерний підбір фарб».

Якість лакофарбових матеріалів постійно вдосконалюється, що позначається на утилітарної функції, естетичних характеристиках автомобіля. В даний час є велика кількість різних відтінків для будь-якого з класичних кольорів. Зараз популярні такі кольори: «перламутр», «хамелеон». Такі покриття змінюють відтінок кольору кузова автомобіля в залежності від ступеня освітленості. Наші фахівці чудово розбираються у всіх тонкощах реставрації лакофарбового покриття автомобіля. Що б пофарбувати автомобіль наші фахівці можуть виконати такі види фарбування:

  • повне фарбування автомобіля;
  • зовнішня фарбування автомобіля;
  • локальне фарбування автомобіля;
  • фарбування автомобіля методом плавного переходу;
  • фарбування бамперів легкових автомобілів;
  • фарбування спойлера автомобіля;
  • фарбування дзеркала автомобіля;
  • фарбування ручок автомобіля.
Покраска автомобиля - АТЛАНТИС
Покраска автомобиля – АТЛАНТИС

Полірування автомобіля

Полірування кузова автомобіля – це обробки зовнішньої поверхні авто, в результаті чого, поверхні з’являються  дзеркальний блиск. В процесі експлуатації автомобіля, від пилу, піску, дощу, дорожніх реагентів, мийки автомобіля миючими засобами, на поверхні з’являються мікроскопічні подряпини. Це, в кінцевому підсумку, руйнує покриття автомобіля, втрачається колір автомобіля, його насиченість.

полировка автомобилей - АТЛАНТИС
полировка автомобилей – АТЛАНТИС

У такій ситуації застосовується полірування авто. Цей технологічний процес допомагає усунути нерівності на поверхні і повернути автомобілю первісний колір і блиск. Як що кузов в хорошому стані, добре помітний, підвищуется оптекаемость автомобіля, допоможе вам легко продати автомобіль. Наші фахівці виконують два види полірування лакофарбового покриття автомобіля:

  • відновна поліровка автомобіля;
  • захисна поліровка автомобіля.

Рихтування автомобіля

Рихтування кузова автомобіля на практиці це самий трудомісткий і дорогий процес. Рихтування автомобіля на стапелі – це один з найбільш трудомістких, дорогих і складних технологічних процесів. На нашому СТО АТЛАНТИС є фахівці які можуть професійно отрихтовать кузов автомобіля.

Рихтовка автомобиля СТО АТЛАНТИС
Рихтовка автомобиля СТО АТЛАНТИС

З нашого досвіду, основна частина – це легкі пошкодження автомобіля,  це вм’ятини, пориви, вигини, пошкодження деталій кузова в місцях кріплення. Рихтування авто найчастіше прекрасно підходить для відновлення автомобіля, але бувають випадки, коли вигідніше не рихтувати, а зробити повністю заміну елемента кузова, особливо в тих випадках, коли ці елементи кріпляться болтами. Для звичайних випадків місця рихтування повинні бути очищені від фарби до металу і після цього проводиться рихтування.

Існують ще складні пошкодження кузов, в таких випадках пошкоджений не окремий елемент кузова, а багато деталей, порушені їх посадочні місця. У таких випадках кузовні  рихтування повини здійснюватися на рамі стапеля. У цьому випадку місця деформації автомобіля витягуються за допомогою гідравліки. У таких випадках необхідний спеціальний інструмент: зачепи, затискачі, розтяжки. Геометрія кузова відновлюється за допомогою вимірювальної системи. Таким чином, виставляється точна геометрія кузова уникаючи перекосив, які можуть сказатися на експлуатаційніх  характеристиках автомобіля.

Кузовний ремонт будь-якого автомобіля ми починаємо з дотримання рекомендацій заводу виробника. СТО Буча виконує всі роботи якісно і швидко, зателефонуйте нам для отримання безкоштовної консультації. Ми займаємося ремонтом всіх марок і моделей автомобілів.

СТО АТЛАНТИС
СТО АТЛАНТИС

 

+38 096 739 31 13

+38 099 231 61 93

+38 063 838 74 28