Полірування джипів (кросоверів)

Поліровані авто – автомобілі, які практично мають кузов за зовнішнім виглядом не поступається новому авто. Тут найголовніше знайти хороших фахівців мають хороший досвід в цьому питанні, які знають, як полірувати авто. СТО АТЛАНТИС пропонує комплексну полірування джипів.

Полировка джипов СТО АТЛАНТИС
Полировка джипов СТО АТЛАНТИС

Адреси наших СТО:

  • м Буча, Києво-Святошинський район (Київська область), 10 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель;
  • м Малин (Житомирська область), 87 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель.

Водії транспортних засобів розуміють, невід’ємна частина будь-якого авто – це відколи, подряпини, тріщини. Полірування позбавляє ваш транспортний засіб від цих дефектів. Ми прекрасно знаємо, як для вашого джипа зробити правильний догляд і ви отримаєте ідеальний зовнішній вигляд і продовження його терміну його експлуатації.

Професійне полірування кузова джипа на нашому СТО. Успіхом якісної полірування авто є якісна підготовка автомобіля. Для цього на СТО ми все робимо в такій послідовності:

  • ретельно миємо автомобіль;
  • сушимо і знежирюємо робочу поверхню кузова автомобіля;
  • заклеює ті елементи, поверхня яких не бере участь в поліровці;
  • виробляємо полірування джипа (кросовері).

На СТО АТЛАНТИС ви можете для свого авто замовити такі види поліровок:

  • відновна поліровка авто;
  • профілактична полірування авто;

Автомобіль полірування – хороший спосіб зберегти ваш автомобіль. В залежності від варіанту полірування ми застосовуємо відповідний технологічний процес полірування.

Відразу відзначимо, всі роботи проводяться в добре вентильованому і освітленому приміщенні. Тому, ми гарантуємо, що пил не потраплятиме на автомобіль. Результат роботи – сліпучий блиск автомобіля і оновлений зовнішній вигляд.

Для своїх клієнтів ми пропонуємо нанокераміческое покриття або рідке скло, яке наноситься поверх лакофарбового покриття кузова. Вартість такої поліровки залежить від кількості нанесених шарів. Нанокераміческій шар істотно збільшує твердість ЛКП. Полірування авто Київ від фахівців СТО АТЛАНТИС високий рівень і гарантія, якісно виконаної роботи. Наше СТО пропонує свої послуги з обслуговування автомобілів в Київській області: Буча, Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Бородянка, Клавдієво-Тарасове, Малин, Пуща-Водиця, Тетерів. Перейти в КОНТАКТИ

+38 096 739 31 13

+38 099 231 61 93

+38 063 838 74 28

СТО АТЛАНТИС
СТО АТЛАНТИС