Фарбування мікроавтобусів

Фарбування мікроавтобуса СТО АТЛАНТИС – послуга, яка вимагає відповідального підходу до процесу фарбування кузова. Перш за все, це пов’язано з тим, що не кожне СТО здатна провести повну фарбування автотранспорту, через його габаритів. У нашому розпорядженні знаходяться фарбувальні камери, де можна якісно пофарбувати мікроавтобус і природно провести сушку лакофарбового покриття. Наші фахівці займаються фарбуванням габаритного автотранспорту з 1994 року. За рахунок накопиченого досвіду ми беремося за будь-яку фарбування і робимо це якісно і в найкоротші терміни.

Адреси наших СТО:

  • м Буча, Києво-Святошинський район (Київська область), 10 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель;
  • м Малин (Житомирська область), 87 км. від Києва по Гостомельському шосе, автотраса Київ-Ковель.
покраска микроавтобуса
Покраска микроавтобуса СТО АТЛАНТИС

Фарбування полірування авто і мікроавтобусів – це робота складається з декількох етапів. Потреба пофарбувати машину, пофарбувати бусик виникає, як правило, в результаті ДТП. На поверхні кузова мікроавтобуса з’явилася корозія, ви хочете зробити передпродажну підготовку авто або просто зробити колір більш свіжим. Якщо ви зважилися на фарбування, то доведеться заплатити велику суму. На багатьох СТО в Києві, ціна на фарбування досить велика. Це пов’язано з тим, їм доводиться платити чималі гроші за оренду землі, оренду сто і т.д.

Основні етапи при фарбуванні мікроавтобуса: Фарбування мікроавтобуса ціна на СТО АТЛАНТИС – самі мінімальні У Києві та Київській області, за рахунок того, що ми маємо власні фарбувальні модулі і власне устаткування для фарбування. Але найголовніше ми завжди витримуємо весь технологічний процес фарбування.

  • видалення забруднень, миття Автошампунь;
  • видалення органічних забруднень, бітумних плям, слідів мастильних матеріалів;
  • видалення старої фарби, видалення слідів корозії;
  • первинне грунтування авто;
  • вторинне грунтування авто;
  • нанесення емалі, а потім лаку.

Якщо поверхню мікроавтобуса пошкоджена, для вирівнювання поверхні кузова необхідна грунтовка, з наступним шліфуванням поверхні.

Для нанесення фарби на кузов мікроавтобуса ми використовуємо розпилювачі середнього тиску. У розпилювачі такого типу тиск на вході і тиск на виході головки – різні. За рахунок цього можна використовувати будь-який компресор. Такий спосіб фарбування забезпечує економну витрату фарби і гарна якість покриття.

Хороша якість покриття при використанні фарб Європейських виробників, можна отримати при високотемпературної сушці, приблизно 80 градусів Цельсія.

Якщо вам необхідно якісно пофарбувати мікроавтобус, зверніться до фахівців СТО АТЛАНТИС. Наше СТО пропонує свої послуги з обслуговування автомобілів в Київській області: Буча, Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Бородянка, Клавдієво-Тарасове, Малин, Пуща-Водиця, Тетерів. Перейти в КОНТАКТИ

+38 096 739 31 13

+38 099 231 61 93

+38 063 838 74 28

СТО АТЛАНТИС
СТО АТЛАНТИС